| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am luat un Samsung galaxy s4, iar de ieri a inceput sa se inchida si deschida singur. Ce as putea face? Sincer mi-e si rusine sa le zic parintilor ca deja imi face probleme, avand in vedere ca e nou si asa de scump...

2 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Poate ti-ai descarcat ceva sau daca nu, este vina programatorilor caci este defect, du-te la magazinele Vodafone/Orange/Cosmote si ei te pot ajuta in legatura cu problema telefonului tau happy Este un telefon sofisticat si destul de nou, deci ai grija cu el!winking

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Trebue resoftat, sigur ai un virus, daca il ai in garantie du-te si iti rezolva problema sau poti sa mergi si unde se repara tell dar platesti e treaba de 5 min, bafta si eu am patit-o si mai mare e panica decat problema in sine