| Blondu_Pawl_1994 a întrebat:

Buna happy acum 3 luni mi-am cumparat un telefon...Un Alcatel Onetouch pop c7.Mergea bine si la un moment dat i-am facut un root deoarece nu aveam destula memorie.In fine problema mea este:azi am avut telefonul la scoala si nu stiu cand si cum dar la un moment dat s-a inchis.Acum vreau sa ma ajutati:de ce mi s-a inchis telefonul si de ce nul mai pot redeschide...

Thx kiss dau funda urgentlaughing

3 răspunsuri:
| Pantick a răspuns:

Probabil ai avut auto update-ul deschis... incearca cu un cablu de date si la un calculator/laptop. poate asa porneste

| Blondu_Pawl_1994 explică (pentru Pantick):

Nu merge l-am dus la un gsm si mi-a zis ca este dus softul... oare poate sa mi-l repare?

| Pantick a răspuns (pentru Blondu_Pawl_1994):

Da nu mai ai garantie. te duci si ti-l face ei. pai daca nu se mai deschide deloc. hmm. stiu ca mai patise cineva asa. si tinea apasat pe butonul de pornire. si baga si scotea alimentarea. si se deschidea. si daca merge asa trebuie rescris softul.