| Andreealove34 a întrebat:

Acum cateva zile mi s-a actualizat versiunea iOS 11.De atunci telefonul mi se blochează si nu mai funcționează bine.Stie cineva daca pot reveni la versiunea anterioară? Multumesc!

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu iti pot spune cum, pentru ca nu stiu cum, insa stiu sigur, din cate am auzit, ca se poate reveni la versiunea anterioara.

| ziftode a răspuns:

Use THE FORCE... Luke
spre deosebire de ITPlace care a facut misto si nu a "explicat" eu o sa iti explic: GOD DAMN MF APPLE AU UN FETISH... SERIOS, sa iti bage pe gat ultimul iOS si acolo sa te lase... ORICE AR FI SI ORICE S-AR INTAMPLA

asa ca, singurele solutii sa faci "downgrade" sunt cu... hacking/cracking, si nu numai ca trebuie sa citesti o tona pana reusesti, dar iOS-urile mai vechi o sa le iei de pe un site NEOFICIAL, in care trebuie sa ai incredere "pe cuvant" si tot s-ar putea sa nu resusesti.

acum, vestea mai putin proasta, daca telefonul e cumparat pe bune si AI DREPTUL LA SUPPORT SI GARANTIE, atunci (eu te rog frumos) DUTE SI INTREABA-I DE DULCE, pe aia care ti-au vandut telefonul SI PE APPLE, CA AU REPREZENTANTA IN ROMANIA, intreaba-i de ce ti-au bagat pe gat un iOS nou daca asta inseamna ca nu mai poti sa iti folosesti telefonul, si alte "dulciuri"... iti imaginezi tu

| ITPlace a răspuns:

Poti, trebuie sa crezi in tine

| Andreealove34 explică (pentru ITPlace):

Multumesc,dar am nevoie de răspunsuri pertinente!

| Andreealove34 explică (pentru ITPlace):

Multumesc,dar am nevoie de răspunsuri pertinente.

| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Cauta pe internet un tutorial, eu stiu ca trebuie sa iti instalezi itunes, si nu stiu cum faci pe acolo

Cauta pe Youtube ceva gen: How to downgrade ios 11 to ios 10.
Succes!

Dar de curiozitate, ce model de iPhone ai?