| Mario1994 a întrebat:

Acum vineri mi-am facut abonament la Digi si nu imi merge netul pe telefon Huawei P10 lite, am activat date mobile nu a mers, am facut apn nou, Digi Mobil la nume, la apn internet..nu merge. Ce sa fac? Va rog. Vreau sa mearga internet de la Digi.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa suni inapoi la rds unde ai contractul sa i ti activeze netul.

| TheTrooper1 a răspuns:

Dacă ți-ai portat numărul, durează puțin până o să poți beneficia în totalitate de abonament.

| SebyHorvath a răspuns:

Du-te la Vodafone si explica-le ce si cum si eu te va ajuta...
Am patit la fel si eu si am procedat la el!
funda? Iti garantez