| adrian120 a întrebat:

Buna acuma cateva ziile am primit un mesaj de la Orange ..deoarece am abonament ..si mi sa spuns ca la o extragere am castigat un telefon fix orannge cu minute nelimitate in Orange si inca ceva...dar nu am inteles exact ce este: iPhone, ipodsau ipad ..imi puteti spune? dau funda!!

7 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Asigura-te ca e adevarat mesajul!

| adrian120 explică (pentru CorneliaC):

Nu ii mesaj a fost apel

| greyhound a răspuns:

Ti-a cerut sa faci ceva ce implica cheltuieli din partea ta?
Daca, da, e teapa. Poti suna la Orange sa te asiguri ca concursul e adevarat, pe numarul de relatii clienti

| CorneliaC a răspuns (pentru adrian120):

Pai din contra trebuie sa suni sa te asiguri

| adrian120 explică (pentru greyhound):

Mi s-a spus doar sa platesc 2 euro la fan curier pentru livrarea coletului.dar nu cred ca ii teapa dupa cum vorbea domnul..pentru ca numai pe cei cu abonament ii suna, ..si eu am un numar pe acelasi abonament cu maicamea si prima data a sunat-o pe ea si o zis sa ma sune pe celalat numar din abonament

| greyhound a răspuns (pentru adrian120):

Aia 2 euro cum trebuie sa-i platesti? Si nici un organizator de concurs din lumea asta nu-ti trimite un premiu si te pune sa platesti transportul
Si lasa felul cum vorbesc, ca doar nu sunt fraieri

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ne poti spune numarul tau de telefon in mesaj privat? Vrem sa verificam si noi informatia pe care ai primit-o si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers