| Popa_Alexandra_1998 a întrebat:

Ajutaţi-mă și pe mine, vă rog. Când intru în cameră, cea frontală nu imi apare deloc. Am umblat la setările camerei - nu merge. L-am resetat - tot nu merge.Telefonul este Allview P6 Life și nu are root. Știe cineva ce alte solutii mai am ca să rezolv problema asta?

2 răspunsuri:
| MrLucas a răspuns:

In mod normal ar trebui sa apara in coltul ecranului comutatorul, Incearca sa instalezi alta aplicatie de camera.
Un mic sfat: fereste-te cat poti de chinezarii, fie ele si rebrand-uite in Romania.

| wLt a răspuns:

Hey!
Probabil camera nu funcționează.
A mai funcționat până acum? Dacă l-ai cumpărat de la un om și nu l-ați verificat, asta e, înseamnă că nu merge și că de altă dată să fii mai atentă.
Toate cele bune.