| Days_Alexx_1996 a întrebat:

Ajutați-mă și pe mine cu o problema.
Am un telefon ZTE BLADE V7 LITE l-am scăpat jos și s-a spart rău, unde pot sa merg sa îl repar, ca am fost și la service GSM și Vodafone și la altele și au zis ca nu au piese... Help me. Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
Salontanul
2 răspunsuri:
| Bortoș_Vlad-Andrei_1994 a răspuns:

La un service de telefoane...acolo poti sa gasesti si daca nu are piese acolo iti comanda de pe net.

| Days_Alexx_1996 explică (pentru Bortoș_Vlad-Andrei_1994):

Am fost intr-o vineri si mi-a zis sa ma duc luni la 1 ca suna si imi da comanda si cand am fost a zis ca nu mai au piese pe stoc.