| Samuel_Rupert_2000 a întrebat:

am 14 si am un Samsung galaxy Note 2, cand il tin la incarcat arata semnul acela ca se incarca, dar telefonul se descarca si se inchide la un moment dat, ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Prima data schimba incarcatorul, in caz ca patesti la fel cu urmatorul incarcator inseamna ca bateria e de vina.

| Samuel_Rupert_2000 explică (pentru Miss25JK):

Multumesc am sa incerc happy

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Eu zic ca este de la baterie, du-te cu telefonul intr-un service cel mai bine, acolo ai sa afli ceva sigur.

| al3ks a răspuns:

Schimba încărcătorul cu tot cu cablu. Dacă face la fel. Nu stiu. Posibil sa fie dus modulul de încărcare al telefonului