| Tania59 a întrebat:

Am abonament la Digi Optim Nelimitat si am primit un mesaj in care ma anunta ca am consumat un anumit numar de MG si ca viteza de acces va scadea.Cum vine asta? Daca e nelimitat, nu inteleg.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e nelimitat. Poti fac cat trafic vrei tu, insa la o viteza mai mica.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la ei la Rcs si i ti vor explica cei de acolo cum stă treaba cu nelimitatul ăsta, poate ai nelimitate doar convorbirile, iar netul nu este in oferta lor nelimitat. mergi la ei. De unde esti?

| StefanTalica a răspuns:

Da,este nelimitat. Dar e ceva doar ca sa te "incante". Cand ai semnat contractul scria undeva intr.un colt ca dupa un anumit nr. De mb iti scade viteza. (Tehnica de marketing).