| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Am activat acum ceva timp ca atunci cand cineva ma suna cu numar ascuns sa se respinga automat... Cum pot dezactiva asta? Era din setarile telefonului dar acum nu mai gasesc... apropo am Samsung a5 2015

Răspuns Câştigător
| elena97890 a răspuns:

Te duci pe phone> settings> call settings> block numbers si dai off la unknown numbers

Pe romana
Telefon> setari> setari apel> blocare numere si dai dezactivezi blocare numere necunoscute

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Buna.
Intri in contacte, colt sus dreapta Mai Multe> Setari> Blocare Apeluri> Lista Blocari> Blocare Apeluri Anonime.