| Adella19 a întrebat:

Am actualizat recent iPhone 4s de la IOS 7.1.3. la IOS 8.1.3. Trei zile mi-a functionat ok, de vineri insa nu imi mai recunoaste cablul de date cand il conectez la laptop (tin sa precizez ca laptopul este Samsung nu MAC dar pana acum nu am avut probleme de acest fel) si cand il conectez la incarcator are momente cand nu imi incarca, ca si cand nu ar fi recunoscut incarcatorul ( trebuie sa scot mufa din el dupa sa o introduc la loc de vreo 3-4 ori pana il recunoaste ). Ce as putea sa fac? Are vreo legatura cu IOS8 problema aceasta? Va rog ajutati-ma (dau funda). Multumesc!

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu are treaba cu iOS 8, schiba cablul, e gata cu el, curand nu o sa iti mai mearga deloc. Iti trebuie altul nou.