| Twister09 a întrebat:

Buna, am auzit din mai multe părți ca la telefonul Huawei p 20 lite sunt mai multe modele.
Adică ceva sne lx1 si este si lx3 si parca mai bun e ala lx1. Este adevarat?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sunt mai multe modele pentru ca sunt facute pentru mai multe regiuni, LX1 si LX2 sunt ok pentru Romania (au toate benzile pentru Romania )

Versions: ANE-LX1; ANE-LX2 (Global); ANE-LX3, ANE-LX2J (LATAM, South Africa, Brazil, Canada); ANE-AL00 (India, China, Hong Kong); ANE-TL00 (China, Hong Kong)

| FonAfon a răspuns:

Eu am încercat Huawei P20 Lite LX1 și sunt foarte mulțumit de el.