| RoxanaMB a întrebat:

Am avut un iphone 5s pe care l-am spart si acum nu ii mai merge deloc displayul. Mi-am luat alt iphone si intentionam sa imi transfer tot de pe vechiul pe noul telefon. Intrebarea mea este daca iphonul isi face singur backup, pentru ca eu nu imi amintesc sa fi facut pe vechiul. Daca nu, stie cineva cum as putea sa recuperez lucrurile de pe acel telefon, avand in vedere ca touchul nu merge?

1 răspuns:
| serban57 a răspuns:

Nu poti sa transferi decat daca ai un backup in icloud. https://discussions.apple.com/thread/7946953