| andreeasweetlove a întrebat:

am cartela frog si extraoptiunea cu 3000 sms/minute in cosmote, 75 min/sms in alte retele, vorbit nelimitat in frog si internet nelimitat.
Am activat web`n`walk-ul dar din greseala am sters toate setarile iar acum imi spune ca setarile nu mai pot fi configurate automat pe telefonul meu (imi spune cand trimit mesaj la 9691)
Cum pot face din nou setarile plzzzzzzzzz
Funda:*

P.S. am Nokia Asha 302

Răspuns Câştigător
| DaNy3lL098 a răspuns:

Poi mai trimite si mie mi s-a intamplat la fel si pana la urma am reusit tongue

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Suna la serviciul de relatii cu clientii. In cazul in care telefonul nu mai poate fi configurat automat(ceea ce ma cam indoiesc), cei de la relatii cu clientii te vor ajuta cu reconfigurarea telefonului.

| Rak254 a răspuns:

Te poti duce la o reprezentanta, iar cei de acolo o sa iti faca setarile manual