| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

am cumparat de curand un Samsung gt s3350. am cumparat o cartela prepay de la orange.pe aceasta cartela am 100 de MB dau cand intru pe google nu imi merge.se tot incarca dar imi zice try again.va rog ajutati-ma. dau funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul acesta iti recomand sa apelezi numarul 408 Orange Expert. Colegii mei te pot ajuta cu setarile pentru telefonul tau.
O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| Adrianos28 a răspuns:

Poate tiai cheltuit sau Orange tiia luat ca si eu am patit-o.