| mrman a întrebat:

Buna am cumparat de la Orange un stick de net de 9 gb si 3 zile a mers perfect perfect dar miercuri m-a uitam pe youtube si imi apare eroare dau sa iasa si intru iarasi si nici macar nu mi se mai incarcau videourile si pe facebook daca intru merge groaznic ce sa fac sa fie la optiuni la stick daca stiti ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Nu are stickul nici o treaba cu youtube.
Probabil de la virusii dupa stick.
Cauze pot fi multe. Fa update la flash player si vezi daca se rezolva, e cea mai simpla metoda. cauti pe google Adobe flash player download, il descarci si il instalezi.

| mrman explică (pentru alecx4music):

Da nu ii asa ca mergea acum nu merge nici facebooku nici nimic se incarca foarte greu sti atunci cand te conectezi pe facebook trebuie sa apara direct si asa aparea dar acum sta se mai gandeste

| alecx4music a răspuns (pentru mrman):

Vad ca pari foarte convins ca nu e de la virusi. Ai cumva antivirus care isi face update zilnic? pentru ca daca nu ai, asta este cauza.Ce vroiai, sa te anunte cand iti viruseaza calculatorul? Instaleaza un antivirus si o sa vezi ca virusii sunt problema. Stickul nu afecteaza cu nimic performantele calculatorului. Problema a fost cu ceea ce aipus pe el. Incearca sa fuci update la flash player cum ti-am zis. Si nu mai instala tot felul de programe. Daca nu virusii sunt problema, te pot ajuta doar daca imi dai mai multe detalii cum ar fi ssistemul de operare, versiunea browserului, programe instalate.

| mrman explică (pentru alecx4music):

Ok luni o sa curat tot si daca nu merge o sa iti dau detalii si tot ce trebuie multumesc

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Verifica daca traficul inclus la viteza de transfer ridicata nu s-a terminat – cel mai probabil din acest motiv paginile pe care tu vrei sa intri se
incarca asa greu si chiar deloc. Totusi pentru mai multe detalii in legatura cu abonamentul tau si cu aceasta situatie iti recomand sa suni la 408 (Serviciul de Date Orange).

O zi buna,
Orange Helper

| mrman explică (pentru OrangeHelper):

Buna cum verific traficul? laughingcum intru?

| mrman explică:

Nu am nici un viirus programe le am obisnuite nu am nici un program de pe net si chiar nu stiu ce sa fac un tip a zis ca sa schimb windowsul da nu de mult l-am adus de la reparat nu stiu ce sa mai fac