| CristinaChris05 a întrebat:

Am dat de pe telefon direct prin wireless fara sa il conectez la itunes sa imi instaleze ios 7, am acceptat termeni si conditiile apoi mi-a aparut semnul de la Apple si ca, se incarca.Cand era aproape incarcat mi-a aparut sa il conectez la itunes, l-am conectat si mi-a dat ca iphon-ul meu este in modul recuperare i-ar daca ii voi da restart se va sterge tot ce am in el.Nu i-am dat pentru ca nu vreau sa imi stearga tot, nu stiu cum sa fac sa ies din acest "recovery mode" fara sa pierd ceva din iphonesad

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

In ce ai intrat tu nu este recovery mode, este Software Upgrade, eu zic sa il lasi sa vezi ce se intampla, iar daca trece mult timp (30-60 min) si nu se intampla nimic, tii apasat pe butonul de Pornire pana se inchide telefonul, dar este foarte periculos daca faci asa ceva pentru ca ai sanse sa se strice software-ul, iar daca se strica software-ul ai patit-o, nu mai poti sa ii faci nimic.

| Dony20 a răspuns:

Tine apasat pe buntonul de pornire+butonul home (cel din centru) circa 10 secunde, dupa care eliberezi butonul de orire si ti incontinoare apasat pe butonul home timp de 5 secumde si i dai drumul.
Telefonul ar trebui sa porneasca singur si sa ai salvat tot in el.