| MarianaTirzuman a întrebat:

Am dat din greseala pe telefon la Orange si am dat la horoscop. Am dat din greseala sa imi apara luni la ora 13 horoscopul.si mi-a aparut un mesaj ca de acum voi primi horoscopul la ora 13 etc. Imi ia din bani pe telefon? sau ceva de genu? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa dezactivezi serviciul Info 311, trimite un mesaj scris gratuit cu continutul ANULTOT catre 311. Sintaxa comenzii de anulare trebuie sa contina doar ANULTOT, fara alte semne de punctuatie.
Informatii suplimentare poti gasi aici http://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| ilie1996 a răspuns:

Da iti ia din creditul tau de pe telefon! Am patit-o si eu si pana la urma mam dezabonat.

| Mwha a răspuns:

Si nu te-a omorat si din greseala prostia?

| MarianaTirzuman explică (pentru OrangeHelper):

Mersi mult OrangeHelper big grin