| LadyDee99 a întrebat:

Buna,am dat reset la telefon din cauza ca mergea foarte lent iar dupa aceea l-am deschis. Cand am intrat la poze am vazut ca am 400 de poze pe care nu le-am avut in viata mea in el.Le-am avut pe comp dar nu si in telefon iar acum nu ma lasa sa le sterg. Am incercat sa le sterg de pe comp bagand usb-ul in el dar nu mi le citeste. Ce sa fac, trebuie neaparat sa le sterg pentru ca imi ocupa foarte mult spatiu. Help me cat mai urgent! Dau fundita happy

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Odata ce i-ai dat reset, telefonul face automat o copie de rezerva, luand fotografiile de pe contul Google. Nu le poti sterge, nu stiu de ce, eu ma confrunt cu aceeasi problema thinking