| anonim_4396 a întrebat:

am de ales intre doua telefoane, problema e ca imi plac ambele si nu stiu pe care sa mi-l cumpar.
Samsung Galaxy J5 (2016) sau Samsung Galaxy a5 (2016), as vrea sa stiu care e mai ok, mai bun,avand in vedere ca fac multe poze, descarc melodii "la greu", si mult internet.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

A5 e mai performant d.p.d.v.t.
Camera mai buna.
Are gorilla glass 4, J5 nu are.
E mai rapid, incarca mai repede filele fata de J5.

6 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Lol. A5, Nici nu m-ai sta pe ganduri. J5 nu se compara cu A5.
Are tot ce vrei, senzor de amprenta, camera buna, etc. Cumpara A5.

| Mada1920 a răspuns:

Buna,eu am j5 si pot sa-ti spun doar ca nu am avut nici-o problema cu el si il am de mult timp.

| BogdanDavidZ a răspuns:

Eh, eu am j5 2016 de aproape un an si nu am probleme de loc cu el, chiar merge foarte bine

| Adelin25 a răspuns:

J5 sunt niste telefoane care par ok la prima vedere dar dupa cateva luni de utilizare incep sa se strice ( merg greu, nu ruleaza bine ) acestea au fost facuta doar pentru a avea un produs de vanzare pe piata, am multi colegi care au j5 2016 si nu sunt multumiti, dar desigur l-au cumparat ca e 2016 fara sa se intereseze. A5 e foarte bun si chiar imi place cum arata. Sa nu faci prostia sa cumperi j5. Funda te rog! daca am fost de folos

| Cristy777 a răspuns:

Părerea mea e A5?
Eu tot am dorit sa-mi cumpar.