| SimoneGanu10 a întrebat:

Am de ales intre un Allview P8 eMagic si intre un Samsung Galaxy J3. Ce telefon ar trebui sa aleg?

9 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu sunt fan Allview dar aici el castiga, arata si se misca ok pentru banii aia.

| Superior a răspuns:

Samsung. Allview castiga cu 10% din fata lui J3, dar Allview are o problema : service-ul. Am avut tableta Allview,s-a stricat bateria. Am dus-o dar m-au pus sa platesc bateria chiar daca am avut garanatie. Ok, am platit, dar in timpul schimbarii bateriei, au spart ecranul, tot eu a trebuit sa-l plastesc. Sunt nenorociti aia de la service...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Vezi ca exista ANPC.; P

| 1918 a răspuns:

Buna
Samsung!
Telefoanele Allview sunt cele mai proaste.

| ParradiSs a răspuns:

Eu am j3 merge foarte bine, nu am probleme cu el, dar totusi, eu zic sa ei Allview, pare mai bun:laughing

| bogdan88 a răspuns:

Samsung, telefoanele Allview sunt de cea mai slaba calitate.

| Florin_Petrica_1999 a răspuns:

Uita-te pe google la specificati si fa comparatia intr-e ele

| Anonima222223 a răspuns:

J3, are o prietena si e foarte bun

| Crantea_Claudia_1994 a răspuns:

Eu cred ca Samsung sunt telefoane foarte rezistente din toate punctele de vedere