| Andreyutza29 a întrebat:

Bună.Am de curand un Iphone 6s.Mi-am creeat un cont icloud si vreau sa chimb email-ul pt ca nu il pot confirma. Daca sterg contul Icloud si fac altul, mi se vor sterge toate aplicatiile,contactele, pozele? FUNDAAAAA. Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai confirmat, cum ai creat contul icloud?
Aplicatiile, contactele, pozele sunt pe telefon, nu se sterg daca stergi contul de cloud sau de pe pc-ul de acasa.

| mont a răspuns:

Totusi aplicatiile posibil sa nu le poti actualiza daca nu le achizitionezi si pe noul cont de AppStore (Nu e musai sa fie accelasi cu iCloud).