| AndaAna a întrebat:

Am de gand sa achizitionez un Samsung S8. Pe eMAG, domo, cel...pretul este de aproximativ 2900-3000 de lei iar pe compari am gasit telefonul cu 2550. Problema este ca nu stiu daca site-urile de acolo sunt de incredere.

Ce ati recomanda intre MobileTrade, GrandGSM, FONEXPERT, Cellulario?

A cumparat cineva de la ei? ati avut probleme cu garantia sau alte probleme? Multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa cum si pretul altor produse difera de la firma la firma, si pretul telefoanelor difera.
Iti recomand sa cumperi doar telefon a carui producator are service autorizat in tara, fiindca doar in timp de garantie poti avea problema (dupa ce ai deja telefonul), vanzatorul nu are importanta daca-l platesti la primirea si verificarea coletului.

| SkenWell a răspuns:

Daca vrei sa cauti un S8 nou la un pret bun intre pe Price.ro,eu l-am gasit pe acest site nu stiu daca sunt siguri ca eu nu am comandat de pe acest site dar am auzit ca e bun site-ul http://telefonultau.eu/......Black.html

| IFeelS0Alone a răspuns:

Eu mi-am cumpara laptop de pe compari. In doua zile a ajuns curierul si totul a decurs foarte ok. Recomand si eMAG daca vrei sa cumperi chestii online. Nu pot explica diferenta asta de pret, probabil au o reducere masiva la un produs pentr a atrage clienti (cazut eMAG cu eroarea cand au vandut telefoane si telvizoare cu un leu, stiu ca nu a fost cu voia lor dar nici nu dat faliment ci tot pe profit au fost plus reclama imenta neplatita).