| iulain13 a întrebat:

Buna am decis sa-mi cumpar tableta vonino spirit s resigilata de pe eMAG si as vrea sa stiu daca primesc toate accesoriile incluse in pachet, si as mai vrea sa stiu daca la thttp://powermark.ro/......-1605.html se potriveste asta:
Dau funda! :D

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut accesorile sunt urmatoarele:incarcator, cablu de date si casti

Si difuzorul portabil se potriveste deoarece are jack de 3, 5mm

| nicusor222 a răspuns:

Sall. Daca te-ai decis sa-ti cumperi acesta tableta "resigilata"nu trebuie sa-ti faci griji.O sa vina cu toate accesoriile ca la o tableta noua, ce pot sa-ti spun de acesta boxa portabila este ca tableta trebuie sa aiba mufa de 3, 5 mm si asta nu stiu sigur, dar normal ar trebuie sa mearga.

| AndreyChirita a răspuns:

Salut,
Scrie pe site-ul eMAG motivul resigilarii. Daca lipsesc produse din pachet, acolo o sa-ti gasesti raspunsul.
Difuzorul din link functioneaza prin bluetooth, iar tableta are si ea bluetooth la randul ei, deci sunt compatibile una cu cealalta.