| XTeamDub a întrebat:

am deja abonament la 5 euro si as vrea sa-mi activez o optiune de la Orange young pe nelimiteazate.ro,ati putea sa-mi ziceti pasii exacti dupa ce am ales la optiune sms, mb, facebook.etc. dau acolo vreau >ofertadupa ok >cumparsi ma da pe site Orange de aici nushtiu cum fac sa dezactivez optiunea de la abonament curenta si so activez pe aceea
>P.S.-- as dori raspunsul cat mai urgent
Mersi de intelegere

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna, suna la cei de la Orange si spune-i operatorului ce anume vrei vrei sa schimbi la contractul tau.