| ade35 a întrebat:

am dus un telefon la service sa fie reparat.Stiti cat dureaza reparatia? dau funta!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Depinde la ce service (daca la Orange/Vodafone) aparatele pleaca la Bucuresti.In 14 zile trebuie sa ti-l repare sau macar un raspuns. Daca ai lasat-o la un service oarecare in oras dureaza mai putin 2-3 zile.

11 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Hhhhmmm
stai sa imi verific globul de cristal!
femeie esti normala la cap? de unde dracu` sa stiu eu ce e cu telefonul tau? ce telefon ai? unde l-ai dus?
SI ACUM CHIAR NU IMI MAI PASA!

| Skylerx a răspuns (pentru drhotzu):

Nu trebuia sa te enervezi. E adevarat ca trebuia sa dea mai multe detalii, dar in fine. Nu trebuia sa mai raspunzi, doamne
Referitor la raspunsul tau: probabil in cel mult 5 zile lucratoare, dar depinde si de telefon.

| dorelmarc a răspuns:

Pana.il.termina.corect.nu?
funda?

| lostsoul4ever a răspuns:

Depinde ce are telefonul dar in principiu cam o saptamana dar daca e numai softul de vina in cateva ore e reparat

| drhotzu a răspuns (pentru Skylerx):

Si daca are placa de baza prajita? sau daca e ars complet? de unde stii ca 5 zile?

| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce are.Nu ai dat detalii.

| Skylerx a răspuns (pentru drhotzu):

Dragul meu, in 5 zile lucratoare ii va spune ce are telefonul. Daca l-a reparat sau nu.

| drhotzu a răspuns (pentru Skylerx):

Pai asa un raspuns competent, plecand de la acelasi principiu al tau, draga mea poti sa ii spui ca in maxim 90 zile orice ar avea telefonul il primeste reparat!
draga mea!

| Sandu22 a răspuns:

O zi

| Skylerx a răspuns (pentru drhotzu):

Eu am spus altceva, dar in fine. Inchei discutia. Nu mai am chef sa vorbesc degeaba.

| MaxKiller911 a răspuns:

In jur de o saptamana