| RalucaIoanaUnicorn a întrebat:

Am ecranul spart la telefon ( iPhone 6) se vor șterge aplicațiile din el după ce ecranul va fi înlocuit? Totul va fi in el așa cum l-am dat?

1 răspuns:
| Aeruleviatamea a răspuns:

Aplicatiile din el inca vor fii acolo doar daca cel din secvice o sa faca reset la telefon. A si nu o sa mai poti folosii senzorul de amprenta deoarece astia de la Apple nu vor ca tu sau altii sa iti repara telefonul ei vor numa sa cumperi altul infine daca poti trai fara senzorul de amprenta e bine si nu o sa se stearga nici o aplicatie/poza doar daca cel din service e rau si o face