| Stefi3Unicorn a întrebat:

Am facut acum vreo ora ceva poze si din greseala le-am sters, si nu le gasesc in Cloud. Imi poate spune cineva daca mai am sansa sa le recuperez cumva?(Samsung j52017)

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Incearca cu Recuva. Dar nu mai fa alte fotografii ca sa nu rescrii peste cele vechi.

| gogu220 a răspuns:

Le găseşti în coşul de gunoi, poţi să le aduci înapoi Se sterg şi de acolo singure peste 60 de zile.

| Denis140 a răspuns:

Nu prea cred ca mai ai vreo posibilitate de a recupera pozele, Sorry big grin