| alinutastraub a întrebat:

Buna!
Am fost data afara dintr-un grup pe whatsapp cum as putea sa vad mesajele fara sa intru in acel grup. Adica exista vreo aplicatie sau ceva care face asta? Vreun hack ceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa vezi nimic, daca nu mai faci parte din acel grup!
Te impaci cu ideea ca ai fost exclusa si iti faci propriul grup, dar de data asta te faci tu administratorul grupului, ca sa nu mai poate nimeni sa te excluda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era inchis de mult whatsapp ul daca avea asemenea brese de securitate

Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti data afara dintr-o casa, nu incerca sa intrii iarasi ca o hoata, fiindca te pot musca cainii!
La fel si pe aplicatii, in grupuri.

| oanageorgiana98 a răspuns:

Din păcate nu exista hack pentru asta dar există aplicație când ești în grup să vezi mesajele șterse... Se numește Notification history