| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un IPhone 3g cu ecranul(nu touch-ul) crapat si o problema la mufa de incarcare, nu stie posesorul daca e incarcatorul sau mufa, daca ar fi mufa telefonului as mai putea sa l repar... Imi cere 50 lei pe el...

2 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Mai sigur si mai bine il pui sa il repare el singur iar dupa sa ti-l vanda cu un alt pret. Nu inteleg, "nu touchul" dar ce este spart? Crezi ca are protectie de plastic ca la NOKIA 1100? Daca ai ecranul ecrapat, touch-ul e bulit. Reparatiile sunt foarte scumpe, te ajung in jur de 500 lei.

| NutuIonut a răspuns (pentru Violente):

Multumesc de raspuns, telu era varza... nu l-am luat...