| Andreea_Lacramioara_1990 a întrebat:

Buna am gasit un iphone 5c si este blocat in iclod ce as putea sa ii fac

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"Gasit" adica "gasit pe strada" sau in vreun club, ceva? Iei si suni de prin agenda pina gasesti unul care iti zice unde il poti gasi pe proprietar ca sa ii dai obiectul inapoi. Sau mergi cu el la politie, daca e blocat in icloud 99% sanse ca e furat.

| octav005 a răspuns:

Adica este blocat definitiv? scrie cumva ca m-ai ai de asteptat pana se deblocheaza 6382829199182 de ore? ceva de genul asta? apare pe ecran?

| Andreea_Lacramioara_1990 explică (pentru octav005):

Imi cere sa introduc adresa de mail si parola

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la service. Sau la politie.

| didi123456 a răspuns:

Si eu am gasit un iph 5 simplu si am intrebat la un service gsm si acolo mi-au spus ca ori il vand pe piese, ori ii schimb placa de baza.