| Elena10s a întrebat:

Am și eu o intrebare. Am un telefon Samsung Galaxy S5 (replica) si de 2 zile face figuri..Ieri daca il inchideam si apoi incercam sa il deschid,nu mai mergea si aparea ceva in limba chineză si l-am lasat toata noapte fara baterie si acum merge,dar in schimb, acum nu mai merg butoanele de sunet si de blocat..Imi dă si mie cineva un sfat ce sa fac? Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da-i un reset factory.in cazul in care continua cu erorile poti sa te gandesti la un telefon adevarat. adica sa cumperi unul.

| RaduTN a răspuns:

Îți cumperi o replică și ai așteptări să functioneze ca un original? Cumpără-ți un telefon adevărat dacă tot vrei telefon.