| ElenaAndrada a întrebat:

Am și eu o întrebare. Am văzut că multe persoane au pe telefon acest chat, ca în poza următoare : https://www.facebook.com/....../photo.php Și voiam să vă întreb, aceasta este o obțiune a telefonului sau este pe internet? Mulțumesc mult, dau fundiță!

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Salut acela este meniu de mesaje..nu este pe internet.este in telefon.
si acest meniu este doar pe Iphone. si atat. funda?

| ElenaAndrada explică (pentru davidtm):

Am văzut și la Nokia și la Samsung!

| davidtm a răspuns (pentru ElenaAndrada):

laughing) nu ma fa prost, pentru ca sunt specialist in telefoane!

| ElenaAndrada explică (pentru davidtm):

Nu te fac prost, eu îți spun doar ce am văzut!

| davidtm a răspuns (pentru ElenaAndrada):

Fato intelege te rog ca nu are cum sa fie chat din-asta pe Nokia sau Samsunglaughing

| ElenaAndrada explică (pentru davidtm):

tongue

| ElenaAndrada explică (pentru davidtm):

Nu era la fel, dar era tot ceva de genul, ca la mess, unul sub altul happy