| mihela94 a întrebat:

Am in galeria foto din telefon cateva poze pe care vreau sa le sterg si oricat as incerca tot nu se sterg. Le-am sters si am dat repornire la telefon si tot degeaba. Le-am sters si cate una si selectate toate si tot degaba. Sunt fotografii facute cu telefonul. Nu sunt descarcate de nicaieri. Stie cineva cum le pot elimina?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat mai mult pe poza respectiva si jos iti va aparea varianta de stergere. La fel si la celelalte.

| Digikey a răspuns:

Nu ai niciun nepotel sa te ajute?

Răspuns utilizator avertizat
| Vasile_Ghiață_1983 a răspuns:

Da adu telu la mine si til resoftez si gata

| Ilie19 a răspuns:

Poate aplicația ta de galerie iti salvează pozele in cloud cand ai telefonul conectat la internet si trebuie sa le ștergi de acolo