| dyanahanako a întrebat:

am incarcat o cartela de Orange cu 5 euro si am primit mesaj ca daca vreau sa imi activez o optiune sa sun la 205. Apoi am primit mesaj ca cererea mea a fost inregistrata si sa astept mesajul de confirmare. Acest mesaj nu a venit, si daca dau la info cost imi zice ca am tot 5 euro credit. Daca dau iar la 205, imi zice ca optiunea e deja activa. Nu inteleg nimic. Cum fac sa am minute in loc de credit?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Din mesajul privat pe care ni l-ai trimis am observat ca situatia s-a rezolvat.
O zi buna,
Orange Helpers

| Ale25x a răspuns (pentru OrangeHelper):

Am si eu o intrebar vad ca esti de la Orange in mod ironat am fost tarifat aiure de catre Orange fara nici un motiv

| raresandrey a răspuns:

Activezi o optiune cu creditul care il ai.

| dyanahanako explică (pentru raresandrey):

Nu imi vine mesajul de confirmare

| raresandrey a răspuns (pentru dyanahanako):

Mai asteapta putin sau suna la 222 parca pentru reincarcare