| claudiuflorin a întrebat:

Am inchis abonamentul si am cerut sa fie cartela prepay am vorbit la Orange si au zis ca v-a solutiona ceva. Nici acum cartela numarul respectiv este inexistent. Ce este de facut? Va rog raspundeti-mi la mesaj. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ZeZ a răspuns:

Ori este o tactica de al lor... ori tia sters si numarul si abomamentu pentru recuperarea carteleleor pierdute cu numar cu tot trebuie sa iti faci alt abonament si iti recuperezi numarul de telefon si dupa fa-ti transfer de numar pe cosmote ca e mai rentabil ( majoritatea oamenilor sunt pe cosmote).