| alexandra0000009 a întrebat:

Am internet pe Vodafone(abonament).Am un telefon smart 2si nu inteleg de ce nu pot intra pe net.Ma conectez la internet dar mai departe...
Poate cineva sa imi zica si mie cum ar trebui sa setez? Ati avut probleme de genul?

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, ai nevoie de setarile telefonului pe care le primesti de la Vodafone daca apelezi *222 si urmezi instructiunile robotului. Daca ai un abonament de date, suna de pe alt telefon.

| alexandra0000009 explică (pentru catablondu):

Tu ai Vodafone? Imi zici si mie pe privat care e treaba cu setarile
?