| Sara_8501 a întrebat:

Buna am iphone 6 si de ieri a incpeut ca sa se blocheze, il am de o luna de zile si reucnosc ma folosesc foarte des de el, practic toata ziua, ieri tot am incercat ca sa scot cite ceva de pe app store si imi venea de o mie de ori sa pun Apple ID si tot puneam, poate l-am virusat cumva nu stiu ce sa ma fac, am mai umblat prin setari, am tot schimbat Apple ID, si cind cineva ma suna merge beep dar mie nu imi arata nimic nici macar ca m-a sunat, ce poate sa fie?crying(

1 răspuns:
| mont a răspuns:

In primul rand sper ca inchizi din aplicatii, nu le ti deschise mereu pe toate. Apoi in caz de probleme fa back-up pe pc cu itunes la datele de pe el si apoi da-i revenire la setarile din fabrica.