| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus de multe ori aceasta intrebare si nu o voi mai pune deloc, vreau doar o concluzie finala. Am un Samsung J1 de un an si ma tot enerveaza. Merge foarte greu, daca intru pe un link de pe Fabebook se blocheaza si jocurile nu merg fantastic.
Cateva caracteristici:

-nu mai are card SD
-nu mai are aplicatii
-are cateva poze si melodii (vreo 30 de imagini si 35 de melodii, de 148 MO), dar mai demult nu avea melodii si tot la fel mergea
-i-am dat de multe ori reset, i-am facut de multe ori formatari, dar rezultatele nu tin prea mult
-mi-am sters si FB, dar tot degeaba

Credeti ca pot face ceva sa mearga mai bine? Va rog sa nu spuneti lucruri deja facute. Am auzit de pe YT ca acest telefon este mediu, dar chiar asa de lent sa fie?

Răspuns Câştigător
| AlbNegru09 a răspuns:

Nu cred ca poți sa faci ceva ca să mearga mai bine.
Incearcă la cineva care se pricepe la telefoane, îți va spune exact care este problema, şi dacă se poate face ceva