| anonima188888 a întrebat:

Am net nelimitat in Vodafone. Nu a mers wi-fi ul câteva zile și a trebuit sa uitilizez datele mobile. Voi plăti ceva in plus?

Răspuns Câştigător
| DuhoareRoberto a răspuns:

Dacă ai net nelimitat, nu plătești nimic in plus, factura va fi aceeasi, doar ai grija pe unde umbli, ca poti descărca ceva ce ti poate fura bani. Vreau funda?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Esti in alta tara sau ceva de te ingrijorezi?

| anonima188888 explică (pentru LPCTSTR):

Nu, dar nimeni nu vrea o factura mare.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonima188888):

Cand spui ca ai 'net nelimitat si dupa ca ai intrat pe 'net, nu-ti sare o scanteie?
Nu-i destul de evident?

| gelu1970 a răspuns:

Dacă e nelimitat ce să pățești?

| Raulcbr2001 a răspuns:

Nelimitat nu e chiar atât de nelimitat. laughing
Eu nu am văzut abonament la Vodafone cu trafic de date nelimitat. De obicei primești undeva la 5-10gb, și după te taxează cu 0, 10€ per MB (undeva pe acolo).
Oricum, sună la *100#, *123# sau *133# și o să primești un mesaj în care îți arată costul suplimentar.