| anonim_4396 a întrebat:

Bună!happy Am nevoie de ajutor. Am un telefon Nokia e71, şi nu pot accesa internetul de pe el.Am intrat pe orange.com pentru setările automate, mi le-am făcut dar tot degeaba!
Ce aş mai putea face? Care ştie şi mă poate ajuta?!
Mulţumesc!:*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa te asiguri ca ai setarile configurate corect si in acelasi timp credit sau optiune cu trafic inclus ce iti permite sa navighezi pe internet. Totodata poti suna la 408 pentru a verifica daca din punct de vedere tehnic totul este in regula pe numarul tau.

O zi buna,
Orange Helper

| Alesandraas a răspuns (pentru OrangeHelper):

Ţin să precizez că cartela este nouă, o am de o săptămână şi am pe ea internetul activat.

4 răspunsuri:
| MihaiFcDb a răspuns:

Inchide telefonul si apoi aprinde-l

| Alesandraas a răspuns (pentru MihaiFcDb):

Tot degeaba, îmi zice 'conexiune ratată'.

| Alesandraas a răspuns (pentru MihaiFcDb):

Tot degeaba, îmi zice 'conexiune ratată'.