| 3xp3rtu a întrebat:

Bună..am nevoie de ajutor.am un telefon Samsung J5 si aseara ca sa nu mi se termine bateria am activat modul de maxima economisire de energie.si puteam doar sa sun si sa dau mesaje.cand mi l-am blocat si dupa 5 minute am vrut sa-l deblochez nu am putut fiindca nu imi aparea si inca nu imi apare tastatura.nu pot face nimic.Dau funda va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Ai puteasa ai dai un factory reset daca nu poti sal stingi poti sa-i scoti bateria si pe urma cand o bagi trebuie sa tii apasat pe Volume Up + Home + Power button uitete aici
http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-j500f-galaxy-j5/

| 3xp3rtu explică (pentru iwefgOficiall):

Si daca ii dau factory reset.mai am o problema...nu stiu contul de google play.am nevoie neaparara de el?

| Brigi1998 a răspuns (pentru 3xp3rtu):

Nu ai nevoie neapărat, iți poți face un cont nou, dar pierzi tot.