| Noname1233 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor.Cum pot asculta o convorbire de pe telefon daca nu am inregistrat-o? E f important si nu am gasit nicio solutie

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de logic ca nu o poti asculta daca nu ai inregistrat o

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te intorci in timp si te asculti. Alta solutie nu este pentru ca doar procurorii si judecatorii pot dispune eliberarea inregistrarilor (unii zic de politie si avocati dar n-au habar ce vorbesc. Astia n-au nici o putere) si asta numai pentru fapte in care este necesara ascultarea lor.

| relian a răspuns:

Nu o asculti ca nu mai ai cum.Dar cunosti discutia, asa ca nu vad la ce ti-ar folosi sa o inregistrezi.Am raspuns sa vad cine esti si daca ma inregistrezi laughing

| anonimg a răspuns:

Convorbirile telefonice rămân înregistrate la operatorul de telefonie (sau la ambii operatori dacă sunt 2 diferiți) timp de 6 luni. Dar niciodată nu vei avea acces la înregistrare, ci numai organele legii (poliție, procuror, avocat, etc).
Pe viitor cumpăra un telefon care înregistrează convorbiri (ex. Xiaomi Redmi Note 5); nu știu dacă există o aplicație care să o poți descărca pe telefon.

| suntserios a răspuns (pentru anonimg):

Tare ma indoiesc ca operatorii de telefonie stocheaza convorbirile. Ar avea nevoie de servere cat Facebook si Google la un loc.

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai angajeaza-te la SRI si in 7ani de prins infractorii cu peau-peau poate spargi parola cu super puterile tare de haker care foloseste bâta, dupa ce spargi parola cauti conversatia, sau o lasi balta