| dianaumm a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am un Huawei Y530 si nu imi merge internetul. Nu ma refer la wif-fi. Telefonul este nou, asa ca am mers pe varianta cea mai simpla: nu are setarile necesare. Am intrat pe Orange. ro si am primit un mesaj cu setarile, dar tot nu imi merge. Mb am, setarile le am, si da, traficul de date e activat. Ceva idei in legatura cu ce as putea face sa mearga?

3 răspunsuri:
| Dora_Mark_1997 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers si am dus-o la magazinul de unde am cumparat-o si au facut-o

| dianaumm explică (pentru Dora_Mark_1997):

A trebuit sa platesti sau a fost gratuit?

| Dora_Mark_1997 a răspuns (pentru dianaumm):

Daca ai abonament e pe gratis sau garantie