| petrica5006 a întrebat:

Bună!
Am nevoie de ajutor urgenttttttt.
Telefonul vorbeste singur.
Efectiv se aprinde ecranul și telefonul începe sa vorbească o limba străină tare și singurul lucru care îl înțeleg este cuvântul notificare pronunțat în engleza.
Zice de doua ori notification și după o ia rău și vorbește paranoia într-o limba indescifrabila cu voce de robot.
Nu e talkback, un asistent sau ceva, nici un asistent vocal nici nimic.
Ce pot sa fac?
E ascultat?
Trebuie sa îl schimb?
Îmi citește datele...

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este google voice activat, adica raspunde la orice comanda vocala pe care tu o dai, dar evident ca-ti raspudne in engleza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E bîntuit, da rau de totlaughing

| gabicoo a răspuns:

Are draci!
Du-l rapid la mânăstire!

| Legion7X a răspuns:

laughing. Dă-i revenire la setarile din fabrică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un restart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

https://www.google.com/......ps?/search

Răspuns utilizator avertizat
| Loser87 a răspuns:

Trebuie exorcizat, are demoni în el laughing)