| Georgienita94 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe la telefoane! Ieri cand am scos cardul din telefon si l-am pus in card rider sa imi descarc niste poze, si nu mi-l mai citeste nici calculatorul, nici telefonul. Nu stiu ce are, ca pana sa-l scot din telefon ieri a mers, nu avea probleme. Ajutor!

4 răspunsuri:
| Theseus a răspuns:

Dar daca-l formateaza pirde tot ce era pe el...straight face

| Georgienita94 explică (pentru Theseus):

Nu conteaza daca pierd tot de pe el, important e sa-mi mearga dar nu-mi merge :-(

| Georgienita94 explică:

L-am bagat in telefon si mi-l citeste dar pe ecran unde imi apare iconita cardului langa iconita este o bulinuta portocalie si am dat pe cardul meu de memorie si imi spune ca memoria externa este necunoscuta. Doriti sa-l formatati? si dau da bag codul de siguranta ca mi-l cere si dau ok dar nu mi se formateaza, imi scrie esuat.

| AloyW a răspuns:

Incearca sa faci formatarea din calculator, si vezi ce eroare iti da (daca iti da). In functie de asta, poti cauta informatii despre eroare.