| MariaElenaStoicescu a întrebat:

Am nevoie de cateva sugestii in legatura cu telefoanele.
Mamei mele tocmai i s-a terminat abonamentul la Vodafone si acum doreste sa inceapa un nou contract cu un nou abonament. A vrea ca abonamentul sa fie de 7 euro, maxim 9 euro pe luna. Insa, doreste sa imi cumpere si un telefon, avand in vedere ca face un alt abonament. Un telefon la care, daca s-ar putea, sa nu plateasca in plus mai mult de 3-4 milioane. Eu ma gandeam la un Samsung Galaxy S3 (dar am auzit de la cineva ca nu se mai fabrica, sau ceva de genul ). Un operator Vodafone spunea ceva de un HTC Desire Eye With 13. Ma mai gandeam si la un Samsung Galaxy Prim Core. Ce spuneti? Alte sugestii. Dau funda.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi telefoanele disponibile şi preţul acestora la linkul oficial :
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane

Dintre modelele amintite de tine, eu aş alege HTC Desire Eye, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si de ce sa dea 7-9 Euro la Vodafone? Poate sa treaca cu numar cu tot la Digi. Eu am pe DIGI asa:
-televiziune;
-telefon fix cu mii de minute in retea si sute de minute in alte retele;
-internet pe PC;
-2 (doua) telefoane mobile cu minute nelimitate in toate retelele din Romania, 3000 de minute in alte retele (principale) din UE, SUA si Canada, internet 5 Gb cu viteza mare si nelimitat cu viteza mica. Totul costa doar in jur de 95-96 lei pe luna.