| Bivolaru_Vasy_1990 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Am un iphone 4s si are cont icloud pe el pe care evident nu il stiu pentru ca asa l-am cumparat, dar il pot folosii doar ca nu i-am dat resetare niciodata si nici nu o sa ii dau. De curand am mai achizitionat un iphone tot 4s dar fara cont icloud, l-am conectat la calculator sa-mi bag niste melodii, am accesat itunes si mi s-au copiat toate datele care erau in iphonul cu cont s-au tranferat si pe cel fara cont icloud, incluv contul icloud caruia nu ii stiu parola.Am citit pe net si am facut back-up sau ceva de genul, nu stiu exact. Stie cineva unde pot merge sa rezolv problema? Sau macar daca mai pot rezolva ceva? Va rog sa raspunda doar cei care stiu despre ce e vorba. Mersi!

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Mergi cu el la firma unde ai abonamentul, si le explici, poate ti-l rezolva pe loc.

| Ciobanu_Marius_1973 a răspuns:

Iti poti recupera parola foarte simplu de iCloud...ai acolo o casuta unde introduci mailul si iti vor trimite parola de resetare.
Daca NU te descurci intra pe iphoneforum.ro sau mergi cu deviceul la unul dintre operatorii de telefonie mobila.

| Bivolaru_Vasy_1990 explică:

Alte raspunsuri?