| mamalia a întrebat:

Am nevoie de o parere. Care smartphone credeti ca are cea mai buna baterie?

5 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Lenovo P780
Singurul telefon cu baterie de 4.000 mAh ce oferă o autonomie chiar şi de 3 zile la o utilizare medie. În România mai există telefoane care vin cu baterie suplimentară de 4.000 mAh, dar acestea nu sunt bateriile standard existente pe telefon. Pe lângă această baterie imensă, Lenovo P780 oferă şi un hardware suficient să redea 99% din aplicaţiile existente la ora actuală în Google Play: procesor quad-core, 1GB memorie RAM, display HD de 5 inci etc. În plus, ca şi Philips Xenium W8510 este un telefon dual-sim. Preţul acestui device este de aproximativ 1.300 lei.

| mamalia explică (pentru spiridus25):

Mersi pentru sfant dar eu vreau sa arate si bine, iar la frumusete nu prea ma incanta

| notefree a răspuns:

Http://m.emag.ro/......DN7LLBBBM/
Acesta 4500mah pe un ecran de 4inch

| NegruAlb a răspuns:

Telefoanele jeep au cea mai buna baterie

| mamalia explică (pentru NegruAlb):

Aceeasi problea. nu.mi place cum arata