| Yukiee a întrebat:

Am nevoie maaare de un sfat! Detin un telefon San Remo si din senin mi s-a inchis (desi baterie are). Cand am incercat sa il deschid iar se comporta ca si cum ar fi activ (butoanele de jos responsabile cu actiunile principale se aprind cand apas butonul ala de deblocare), insa ecranul e negru complet. Apeluri nu pot sa primesc. Poate sa fie o problema de soft? Daca da, exista pe undeva instructiuni de reinstalare software?

Răspuns Câştigător
| demonangel37 a răspuns:

Da e de la soft si daca e in garantie dul si til repara ei daca nu il duci in service puppy dog eyes

| Yukiee explică (pentru demonangel37):

Nu ai idee cam cat costa toata treaba asta? Nu e in garantie.

2 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Cam in jur de 50 de lei maxim 100 lei cu aproximatie e posibil daca e in servici mai ieftin sa dai si 25 lei iar daca e in garantie nu dai nimic